Powracam do Tygodnika Zgierskiego

This entry was posted by czwartek, 10 Październik, 2013
Przeczytaj resztę wpisu

Po ponad dwuletniej przerwie postanowiłem wrócić do lewicowych felietonów (obiektywnie zastrzegam, że typowo politycznych) na łamach „Tygodnika Zgierskiego”. Targetem tygodnika są mieszkańcy Zgierza (+ powiatu), ale tytuł „zagląda” również do ościennych  powiatów województwa łódzkiego.

W latach ubiegłych pozwalałem sobie popełniać krótkie komentarze do spraw ogólnopolskich, czasem regionalnych i lokalnych. A także przewidywać przyszłość polityczną lewicy, lub wyciągać wnioski z jej przeszłości. Zarówno spraw lewicy w kraju, jak i w samorządzie (co naturalne, samorządzie województwa łódzkiego, a głównie kutnowskiego, zgierskiego, łowickiego i łęczyckiego).

I tak też nadal będę czynił. Moje felietony, a raczej krótkie komentarze będą do przeczytania od nowego numeru.

W związku z tym, że numery Tygodnika poza powiat zgierski „idą za autorem” to niewielki nakład autorski będę miał do dyspozycji. Zainteresowanych „prenumeratą” proszę o kontakt. Prasa dostępna będzie również w siedzibie kutnowskiego SLD. „Zinternautyzowanych” odsyłam do wydania internetowego lub odwiedzania bloga, gdyż materiał drukowany w „TZ” będzie pokrywał się z moim dziennikiem. (be.es)

Print Friendly

Komentowanie zostało już zamknięte