Tunele starożytnego świata. Mapa w armatniej kuli. Za Tygodnikiem Przegląd

This entry was posted by piątek, 6 Luty, 2015
Przeczytaj resztę wpisu

Jakiś czas temu (ale to bardzo dawno temu 😉 ) podczas jednego z piątkowych wówczas Komentarzy Prasowych przedstawiliśmy temat z elektronicznego wydania „Przeglądu” (www.przeglad-tygodnik.pl) pt. „Bramy do podziemnego świata” autorstwa Krzysztofa Kęcieka (pochodzi z wydania 33/2011).

Informacje o odkryciach, o których możemy przeczytać w tym artykule są porażające. A wyjaśnienia tych zagadkowych odkryć są, być może, najważniejszymi informacji światowej archeologii. Co takiego kryło się w setkach podziemnych tuneli (i setkach kilometrów podziemnych tuneli) rozsianych po całej Europie? Po co wykuto te labirynty? I w końcu: kto jest ich budowniczym?

Artykuł intrygujący, ale niestety, niewiele wyjaśnia, gdyż sami naukowcy niewiele na ten temat wiedzą. Jest natomiast niezwykłą inspiracją do dalszego poszukiwania informacji o tajemniczych tunelach rozsianych po całej Europie. (be.es/bartosz.serenda)

na podstawie
„Bramy do podziemnego świata” autor Krzysztof Kęciek wydanie 33/2011 Tygodnik Przegląd; wersja elektroniczna z dn. 19.08.2011 www.tygodnikprzeglad.pl bezpośredni link: Bramy do podziemnego świata

Print Friendly

Komentowanie zostało już zamknięte